fbpx

Kobieta Fit

Home / Kobieta Fit

C
hcesz zrzucić tkankę tłuszczową z brzucha? Zgubić parę centymetrów w talii? A może po prostu zależy Ci na zdrowiu i dobrym samopoczuciu?

 

Razem ze mną osiągniesz wyznaczone cele! Trening na jędrne pośladki oraz dieta pod szczupłą sylwetkę to połączenie, które zagwarantuje Ci całkowitą przemianę swojego ciała.

Jadłospis i ćwiczenia ustalam indywidualnie na podstawie formularza żywieniowego, dzięki czemu plan działania jest dostosowany idealnie pod Ciebie. Nie musisz obawiać się ćwiczeń lub trudnych potraw – wszystko ułożę na miarę Twoich sił. Płaski brzuch nie jest kwestią wielkiego wysiłku, tylko mądrego podejścia!

O
prócz diety i treningu rozpiszę także suplementację, która wzmocni Twój organizm i dostarczy niezbędnych składników odżywczych.


Posiadam tytuł profesjonalnego doradcy suplementacyjnego, więc doskonale wiem, jakie substancje dobrać wprost pod kobiece potrzeby.

 

I co najważniejsze – przez cały okres współpracy będziemy w stałym kontakcie! Jeżeli tylko pojawią się u Ciebie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – jestem do Twojej dyspozycji.